Servis notebooků Vsetín

Proč zvolit náš servis ?
Máme 20 let zkušeností s opravami notebooků a počítačů, pro Vaše zařízení si ZDARMA přijedeme, nebo nám ho můžete doručit do našeho sídla v Janové u Vsetína.

Opravujeme notebooky všech značek na komponentové úrovni. Náhradní díly používáme jak nové tak i repasované, aby výsledná cena opravy byla co nejpřijatelnější a nejrychlejší.

Diagnostika zařízení je u nás provedena nejpozději do druhého dne oprava pak v závislosti na dostupnosti dílu a charakteru závady, většinou do dvou dnů. Například výměna displeje notebooku je zpravidla hotová nejpozději do druhého dne.

V případě neopravitelnosti, nebo nerentability opravy Vám nabídneme odkup notebooku. Dále nabízíme prodej náhradních dílů pro notebooky značek Acer, Asus, Dell, Lenovo, HP, Fujitsu Siemens, Toshiba, Sony, MSI, Packard Bell, Premio, eMachines, BENQ, Samsung a další.

 

Čištění - profylaxe notebooků Vsetín

IcoPrevence je základ! Moderní notebooky hodně trpí přehříváním ke kterému dochází při špatném odvodu tepla. Proto všem našim zákazníkům doporučujeme notebooky ihned po skončení 2-leté záruky nechat u nás vyčistit. Po dvou letech provozu i běžný kancelářský notebook nabere spoustu prachu, který se zachytí na vnitřní straně chladící mřížky notebooku kterou dokáže úplně ucpat. Profylaxe notebooku trvá maximálně jeden den a vzhledem ke konstrukci notebooku zpravidla dochází k jeho úplnému rozebrání. Následuje čištění notebooku, chladícího systému, výměna teplovodivé pasty procesoru a dalších chlazených chipů. Po ukončení profylaxe je každý notebook testován a měřen pod plnou zátěží.
 
 Příznaky zaneseného chlazení: Přehřívání notebooku, hlučný ventilátor, v extrémních případech může docházet i k vypínání notebooku. ZDE si můžete stáhnout program na měření teploty procesoru, pokud naměříte víc než 70°C doporučuji notebook nechat okamžitě vyčistit, protože vysoké teploty výrazně zkracují životnost elektroniky. V případě poruchy na základní desce notebooku je běžná cena opravy kolem 4 000,- Kč. Ceny za vyčištění notebooku se pohybují v rozmezí 500 - 800 Kč, dle typu notebooku. U klasických PC je cena cca poloviční.

Servis Vsetín nabízí:

 

icona Servis notebooků
icona Servis netbooků
icona Servis ultrabooku
icona Oprava základní desky notebooku
icona Oprava napájecího konektoru notebooku
icona Výměna displeje notebooku - LCD, LED
icona Oprava pantů notebooku
icona Výměna pevného disku
icona Výměna klávesnice notebooku
icona Výměna paměti notebooku
icona Výměna plastu notebooku
icona Výměna krytu notebooku